Czy kochamy swoje samochody? - WCM Koledziński

11 lutego 2022 WCM

Skoro mamy luty, to nieuchronnie w nasze rozmowy wplata się temat Walentynek, a skoro Walentynki, to na myśl od razu przychodzi nam miłość. To oczywiste, że kochamy swoje żony, mężów, narzeczonych czy dzieci, jednak z uczuciem tym niekoniecznie trzeba ograniczać się do ludzi. No bo przyznajmy sobie szczerze… wszyscy kochamy swoje samochody! Jeśli mamy tu kogoś takiego, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Przywiązanie do samochodu

Samochód to w teorii przede wszystkim środek transportu, którym należy bezpiecznie przemieścić się z punktu A do punktu B, jednak spędzając w nim nawet kilka godzin dziennie łatwo możemy się do niego przywiązać i ze zwykłej maszyny staje się on naszym oczkiem w głowie, na które chcemy dmuchać i chuchać, aby służyło nam jak najdłużej. Ile to razy mieliście okazję, aby sprzedać już swoje auto, ale żal Wam było tylu wspólnie spędzonych chwil, przejechanych kilometrów i wspomnień? No właśnie…

Zadbaj o auto

W niektórych życiowych przypadkach samochód można trafnie porównać do swojej ukochanej (lub ukochanego), zatem wobec jednej i drugiej strony możemy wyrażać swą miłość poprzez przyjazne gesty czy drobne upominki. 

Czy wspólna kąpiel z żoną, narzeczoną, dziewczyną lub kochanką nie może być odzwierciedleniem zabrania swojego samochodu do myjni? 

Czy kupno ulubionych perfum lub kosmetyków nie kojarzy się z zaaplikowaniem nowego zapachu wewnątrz auta lub odgrzybieniem klimatyzacji, z której płynie odświeżone powietrze? 

Czy obdarowanie swojej drugiej połówki jakimś przydatnym gadżetem nie znajduje odbicia w wymianie niezbędnych części samochodowych? 

A idąc już totalnie po bandzie – zafundowanie ukochanej osobie operacji plastycznej jest przecież bardzo bliskie temu, co dajemy swojemu pojazdowi oddając go do tuningu.

Z miłości do motoryzacji

Sposobów na wyrażenie miłości do swojego auta i nawiązaniu do uczucia żywionego do drugiego człowieka jest naprawdę sporo, zatem w Walentynki można zrobić swoim czterem kółkom nieco przyjemności i zadbać o ich kondycję. Nie będziemy ściemniać – Warmińskie Centrum Motoryzacyjne również kocha samochody i motoryzację darzy szczególnym uczuciem, czego dowodem jest wyjątkowe traktowanie każdego auta, jakie trafia w nasze ręce, dlatego każda tego rodzaju inicjatywa zawsze spotyka się z naszym zainteresowaniem i entuzjazmem. Skoro razem uwielbiamy samochody i chcemy o nie dbać z należytą starannością, to uściśnijmy sobie dłonie i razem zapewnijmy Twojemu pojazdowi najlepsze Walentynki, jakie miał od momentu wyjechania z taśmy produkcyjnej! Głęboko wierzymy, że każdy taki gest zostanie nam później oddany na trasie, zatem plan jest prosty – najpierw lecimy po czekoladki i perfumy dla swojej drugiej połówki, a następnie odpalamy silnik i wieziemy swoje autko do motoryzacyjnego SPA pod szyldem WCM.

Sprawne auto to szansa na podryw

Jest jeszcze druga strona medalu… Zadbany, w pełni sprawny i odświeżony samochód to doskonały afrodyzjak, który przyciąga kobiety jak magnes – jest to w stu procentach sprawdzone i potwierdzone setkami przypadków. Gwarantujemy, że jeśli zabierzesz swoją lubą na przejażdżkę odpicowanym autem, to na pewno zrobisz na niej wrażenie i nie ma opcji, abyś nie zapewnił jej niezapomnianych Walentynek. Nie wierzysz? Wpadnij do nas, zadbaj o swoje auto, a później… cieszcie się fantastycznymi chwilami we dwoje w piękny walentynkowy wieczór. Kto wie – może taki scenariusz będzie już Waszą stałą coroczną tradycją w czternasty dzień lutego?

My kochamy swoje samochody, a Wy?

Kategorie: Aktualności